Lista produktów producenta: Gucci

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 64 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 64 elementów


Zapewnij sobie lub swoim bliskim otulającą przyjemność w postaci prestiżowych zapachów Gucci. Zamknięty w przepięknych buteleczkach temperament i nonszalancja włoskich projektantów wytwarzają niepowtarzalną aurę. Poniższe propozycje doskonale sprawdzają się zarówno podczas prywatnych kolacji z ukochaną lub ukochanym, jak i biznesowych spotkań. Bez wątpienia wpływają na zmysły wszystkich znajdujących się obok Ciebie osób. Intrygują i długo zapadają w pamięć.

Niemal wiekowa tradycja

Gucci niebawem będzie świętował sto lat działalności. Jest to marka rozpoznawalna na całym świecie, dzięki szerokiemu polu, na którym działa. Jej założyciel zaczynając od tworzenia materiałów skórzanych, już na zawsze zmienił świat mody. Dziś spod ręki projektantów wychodzą niesamowicie zjawiskowe torebki, czy też cieszące się nieprawdopodobną renomą ubrania. Podobnie jest z perfumami tej pochodzącej z Florencji marki. Odważne i jednocześnie pieczołowite łączenie zapachów powoduje, że cuda sygnowane odwróconymi dwiema literami „G”, trafiają w gusta niemal każdej kobiety i każdego mężczyzny. Ich sercem często staje się kwiat pomarańczy połączony z przepięknymi nutami drzewnymi lub piżmem. Stworzone w ten sposób perfumy pozwalają stworzyć wymarzony prezent dla każdej bliskiej osoby. Zróżnicowany asortyment daje gwarancję znalezienia zapachu dla męża, żony, rodziców, jak i dla najbliższego przyjaciela. Tak elegancki upominek bez wątpienia zostanie doceniony przez obdarowanego i na zawsze zostanie w jego pamięci. Z największą dbałością zaprojektowane buteleczki i opakowania powodują, że perfumy nie potrzebują dodatkowych elementów dekoracyjnych.

Jednak perfumy Gucci to nie jedynie fenomenalny pomysł na prezent. To także sposób na wprowadzenie w swoim życiu niebywale ciekawej odmiany. Nowy zapach, którym będziesz emanować sprawi, że przede wszystkim Twoje samopoczucie będzie zdecydowanie lepsze. Dodatkowo osoby, z którymi przebywasz również zauważą diametralną różnicę w Twoim sposobie bycia. Nowy perfum od Gucci nada nowy, wytworny charakter Twojemu życiu.

Perfumeria Top10, ul. Narodowych Sił Zbrojnych 15B, 15-690 Białystok, salvage cars woj. podlaskie, NIP: 9660428855
tel: 575 854 454, e-mail: skleponline@perfumeriatop10.pl