Filtruj po

Włączone filtry:
  Dostępność
  Szukaj po nutach zapachowych

  Testery perfum męskich

  na stronę
  Jest 341 produktów.
  Pokazuje 1 - 24 z 341 elementów

  Tym, co każda kobieta zapamiętuje, spotykając się z mężczyzną, to nie tylko jego wygląd i wrażenie jakie zrobił, ale także jego zapach. Warto więc zadbać o to, aby w każdej sytuacji pachnieć zniewalająco! Jeśli natomiast cenisz sobie ekonomiczne rozwiązania, wybierz nasze testery męskich perfum! Różnią się od produktów pełnowartościowych wyłącznie opakowaniem – same perfumy mają tak samo intensywny oraz piękny zapach!

  W naszej ofercie przygotowaliśmy propozycję zapachów najbardziej znanych na świecie producentów, takich jak chociażby Ralph Lauren, Giorgio Armani, Lacoste, Versace czy Mercedes Benz. Mamy świadomość, że nie każdy może znać dokładną charakterystykę konkretnych perfum. Dlatego też każdy z nich posiada dokładny opis produktu oraz wyczuwalnych nut zapachowych.

  Jesteśmy przekonani, że wybierając nasze perfumy męskie, będziesz pod wrażeniem nie tylko ich zapachu, ale także wydajności. Wystarczy niewielka ilość płynu, aby przez cały dzień cieszyć się cudownym zapachem! Niezależnie od modelu, świetnie sprawdzi się on praktycznie w każdej sytuacji.

  Perfumeria Top10, ul. Narodowych Sił Zbrojnych 15B, 15-690 Białystok, salvage cars woj. podlaskie, NIP: 9660428855
  tel: 575 854 454, e-mail: skleponline@perfumeriatop10.pl