Jak to robimy, że 100% naszych wysłanych paczek dociera do klienta w całości, i każdy otrzymuje to co zamówił ?Dzięki wdrożeniu poniższych strategii i stosowaniu się do dobrych praktyk, mamy pewność, że perfumy dotrą do Ciebie  w całości, a doświadczenie zakupowe i zadowolenie będzie na wysokim poziomie :

 1. Wysokiej jakości opakowania: Używamy solidnych i odpowiednio zabezpieczających paczki materiałów, aby zapobiec uszkodzeniom w trakcie transportu.

   3 biodegradowalne warstwy  :
  + 
  amortyzująca upadki poduszka powietrzna, upadek z 3m nie robi na nich wrażenia.
  + 
  wytrzymały karton z tektury falistej 3-wartstwowej, na który po złożeniu może stanąć osoba ok 60kg
  + 
  nieprzemakalny foliopak dodatkowo oznakowany etykietą nie rzucać.

  Upewniamy się za każdym razem, że produkty są pakowane i kompletowane z największą starannością i uwzględnione są wszystkie potencjalne źródła uszkodzeń.  / najlepiej wiedzą o tym osoby pakujące, które musiały 2 raz przepakować paczkę :) 

 2. Wybór odpowiedniego przewoźnika: Współpracujemy z firmami DPD oraz Inpost Paczkomaty to solidni przewoźnicy, którzy mają dobrą reputację w dostarczaniu paczek w całości oraz szybki czas dostawy. Nie zawiedli nas ani razu.

 3. Monitorowanie dostaw: Śledzimy dostawy i reagujemy natychmiast, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy , nie zostawimy Ciebie z tym tematem. Można liczyć na naszą pomoc.

 4. Ubezpieczenie : Ubezpieczamy wysłane paczki u naszych przewoźników, aby zabezpieczyć się przed ewentualnymi stratami w razie uszkodzenia lub utraty paczki.

Jeśli chcesz mieć pewność, że otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, skorzystaj z naszych usług już dziś! Zaufaj naszemu profesjonalnemu podejściu i doświadczeniu, a gwarantujemy, że będziesz zadowolony oraz, że paczka po otwarciu pachnie luksusowymi perfumami :) !


Perfumeria Top10, ul. Narodowych Sił Zbrojnych 15B, 15-690 Białystok, salvage cars woj. podlaskie, NIP: 9660428855
tel: 575 854 454, e-mail: skleponline@perfumeriatop10.pl