gwarancja oryginalności.png
Produkty oferowane w naszej perfumerii pochodzą prosto od autoryzowanych dystrybutorów na terenie Unii Europejskiej oraz Stanów Zjednoczonych.

Są to te same perfumy i kosmetyki, które oferują znane sieci perfumerii
( zarówno te z Niemczech jak i Francji) tylko, że w związku z mniejszymi kosztami działalności - opłaty za lokal, mniejsza liczba pracowników- jesteśmy w stanie zaoferować ATRAKCYJNE PROMOCJE nawet do -50%.Jako praktykujący miłośnicy dobrych markowych perfum ( ich jakości, trwałości, wyjątkowości ) chcąc mieć pewność, że produkty które będziemy oferowali nie zawiodą Twoich i naszych oczekiwań, osobiście weryfikowaliśmy na miejscu naszych przyszłych dostawców - testując także produkty na własnej skórze - po to aby Twoje zakupy były zawsze udane.Decyzji o współpracy nie podejmowaliśmy przypadkowo, sami przy tym musieliśmy się wykazać wiarygodnością, planowanym miejscem sprzedaży, charakterem działalności firmy , co w rezultacie daje obu stronom pewność dobrego i długofalowego partnerstwa.
 

Perfumy i kosmetyki, które dostępne są w naszej perfumerii internetowej, równocześnie sprzedawane są w naszym sklepie stacjonarnym w galerii -odwiedzanej przez tysiące klientów dziennie, i poddawane przez nich codziennej weryfikacji.

 Od ponad 5 lat działalności perfumerii stacjonarnej nie wiemy co to formularz reklamacyjny, ale np. wiemy doskonale co to karta stałego klienta, których wydaliśmy w tym okresie ponad 2000 szt - liczymy na podobne zaufanie on-line.

Weryfikacji naszych działań( i oferowanych produktów) dokonują także nasi partnerzy biznesowi min. FirstData Polcard, Rzetelna Firma, Ceneo, DPD
wymagając od nas przedstawienia miejsc dokonywania zakupów oraz legalności faktur na zakupione produkty, gdyż ich wewnętrzna polityka firmy tego wymaga.

 
Zakupy u nas, to nie zakupy od anonimowego, niezweryfikowanego sprzedawcy z internetu.
Jesteśmy legalnie działająca firmą - perfumeria godna polecenia, przestrzegająca przepisy obowiązującego prawa

( Zgodnie z treścią art. 305 ustawy z dnia 30 czerwca 2000 r., kto, w celu wprowadzenia do obrotu, oznacza towary podrobionym znakiem towarowym, zarejestrowanym znakiem towarowym, którego nie ma prawa używać lub dokonuje obrotu towarami oznaczonymi takimi znakami, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.)
Pomimo powyższego, naszym skromnym zdaniem :

Najlepszym certyfikatem jakości produktów i obsługi, są chętnie wracający klienci, którzy idąc w naszym kierunku, z uśmiechem na twarzy, z daleka wołają " DZIEŃ DOBRY ".
DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE

i życzymy udanych

pachnących

zakupów.

Perfumeria Top10, ul. Narodowych Sił Zbrojnych 15B, 15-690 Białystok, woj. podlaskie, NIP: 9660428855
tel: 575 854 454, e-mail: skleponline@perfumeriatop10.pl