Produkty oferowane w naszej perfumerii pochodzą prosto od autoryzowanych dystrybutorów na terenie Unii Europejskiej oraz Stanów Zjednoczonych.

Są to te same produkty, które oferują znane sieci perfumerii
( zarówno te z Niemczech jak i Francji) tylko, że w związku z mniejszymi kosztami działalności - opłaty za lokal, mniejsza liczba pracowników- jesteśmy w stanie zaoferować ATRAKCYJNE PROMOCJE nawet do -50%.Jako praktykujący miłośnicy dobrych markowych perfum ( ich jakości, trwałości, wyjątkowości ) chcąc mieć pewność, że produkty które będziemy oferowali nie zawiodą Twoich i naszych oczekiwań, osobiście weryfikowaliśmy na miejscu naszych przyszłych dostawców - testując także produkty na własnej skórze - po to aby Twoje zakupy były zawsze udane.Decyzji o współpracy nie podejmowaliśmy przypadkowo, sami przy tym musieliśmy się wykazać wiarygodnością, planowanym miejscem sprzedaży, charakterem działalności firmy , co w rezultacie daje obu stronom pewność dobrego i długofalowego partnerstwa.
 

Produkty, które dostępne są na naszej stronie, równocześnie sprzedawane są w naszym sklepie stacjonarnym w galerii -odwiedzanej przez tysiące klientów dziennie, i poddawane przez nich codziennej weryfikacji.

 Od ponad 3 lat działalności stacjonarnej nie wiemy co to formularz reklamacyjny, ale np. wiemy doskonale co to karta stałego klienta, których wydaliśmy w tym okresie ponad 1000 szt - liczymy na podobne zaufanie on-line.

Weryfikacji naszych działań( i oferowanych produktów) dokonują także nasi partnerzy biznesowi min. FirstData Polcard, Rzetelna Firma, Ceneo
wymagając od nas przedstawienia miejsc dokonywania zakupów oraz  faktur na zakupione produkty, gdyż ich wewnętrzna polityka firmy tego wymaga.
 
Zakupy u nas, to nie zakupy od anonimowego sprzedawcy z internetu.Pomimo powyższego naszym skromnym zdaniem

Najlepszym certyfikatem jakości produktów i obsługi są wracający klienci, którzy idąc w naszym kierunku z uśmiechem na twarzy z daleka wołają " DZIEŃ DOBRY ".
DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE

i życzymy udanych

pachnących

zakupów.

Perfumeria Top10, ul. Narodowych Sił Zbrojnych 15B, 15-690 Białystok, woj. podlaskie, NIP: 9660428855
tel: 575 854 454, e-mail: skleponline@perfumeriatop10.pl