Lista produktów producenta: Burberry

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 109 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 109 elementów

Burberry to luksusowy, brytyjski dom mody zajmujący się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości ubrań i akcesoriów zarówno damskich jak i męskich oraz perfum. Jest najbardziej kopiowana marką modową, co świadczy o tym jak jej logo oraz znana wszytskim chcarkterystyczna kratka jest na świecie pożądana.

Pierwsze perfumy marki Burberry zostały wydane w 1981 roku i oczywiście, powstaja do dziś. Perfumy dla gentelmenów i eleganckich dam z londyńskich ulic, oraz młodzieńców zakochanych w szalonym londyńskim stylu łaczą w sobie przeszłość z terazniejszością, dodają stylu i klasy, a nie kiedy także pazura i wyrafinowania.

Do klasyków należą juz Burberry for Women oraz Burberry for Men wydane w latach 90, a także flakon w kubraczku / sweterku - London damskie oraz męskie. Zasłużyły sobie na to, gdyż od momentu ich wydania cały czas są chętnie używane i maja bardzo dobre opinie uzykowników zarówno tych z lat 90 jak i zdobywaja nowych fanów.

Luksus oferowany przez Burberry jest widoczny nie tylko w ich modowych produktkach. Ich charakterystyczne guziki, kratki mają swoje odniesie na wykonanie flakonów oferownych perfum i nawiązują bezpośrdnio do kolekcji odzieżowych np. damskie perfumy My Burberry jako korek mają mozaikowy guzik znany z ich płaszczy, którymi zachwyca się cały świat.

Oferowane w naszym sklepie internetowym pojedyńcze flakony i zestawy perfum Burberry takżę zachwycają perfekcja wykonania, dbałościa o szczegoły i wspaniałymi dodatkami jak np. wstążki z logo, którymi przepasane są piękne kartoniki.

Jeżeli na naszej stronie internetowej nie znajdziesz zapachu, którego aktualnie szukasz - skontaktuj się z nami - realizujemy także indywidualne zamówienia prosto od dystrybutora - znajdziemy go dla Ciebie.

Udanych pachnących zakupów.

Perfumeria Top10, ul. Narodowych Sił Zbrojnych 15B, 15-690 Białystok, salvage cars woj. podlaskie, NIP: 9660428855
tel: 575 854 454, e-mail: skleponline@perfumeriatop10.pl