Lista produktów producenta: Chloé

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 74 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 74 elementów


Perfumy Chloe - produkty informacje o marce ceny. 

Chloe  ( poprawna wymowa: "Kloui" błednie : chloe )

Francuski dom mody ,założony przez kobietę - designerkę Gabi Aghion, który stawia na lekkość, swobodę w noszeniu i całą swą uwagę skupia na kobietach.

To oni byli prekursorem stylu pret-a-porter czyli w luźnym tłumaczeniu " gotowe do noszenia" jako alternatywa dla królujących w tym czasie szytych na miarę i sztywnych projektów "couture".
Lekkość, swoboda, delikatność z projektów odzieżowych bezdyskusyjne przeniesiona została także na flagowe perfumy marki.

I tak, w 1975 roku  przy współpracy z marką Coty , powstały klasyczna woda perfumowana Chloe, jako ucieleśnienie kobiecego romantyzmu, uroku, i łagodności.
W 2008 roku dbając o nowoczesne gusta swoich młodych  klientek wprowadzono odświeżoną wersję klasyka Chloe Eau De Parfum - woda perfumowana, która także podbiła serca i stała się wręcz ikoną lekkich kobiecych zapachów.
Inne znane zapachy marki to także:

  • Chloe Narcisee, które trochę osłodziły klasyka
  • woda perfumowana Chloe Love Story z dominująca nuta kwiatu pomarańczy
  • czy Chloe Nomade, w której wspaniale prezentują się nuty - mech dębowy oraz drzewo sandałowe tak pospolite w męskich wodach.

Wody perfumowane jak i toaletowe bardzo często występują w zestawach z perfumowanym mleczkiem lub balsamem do ciała. Można dzięki temu uzyskać jeszcze lepszy efekt projekcji i trwałości zapachu.
Warstwa mleczka położona na skórę nawilża miejsce, które chcemy spryskać perfumami i dzięki temu ciało wolniej wchłania olejki zapachowe. Warto spróbować, szczególnie jeśli masz suchą skórę.

W ofercie posiadamy wiele pozycji marki, w przypadku braku na stronie produktu, którego aktualnie szukasz  zapraszamy do bezpośredniego kontaktu- pomożemy.

Życzymy udanych zakupów.

Perfumeria Top10, ul. Narodowych Sił Zbrojnych 15B, 15-690 Białystok, salvage cars woj. podlaskie, NIP: 9660428855
tel: 575 854 454, e-mail: skleponline@perfumeriatop10.pl