Filtruj po

Włączone filtry:
  Dostępność
  Szukaj po nutach zapachowych

  Testery perfum

  na stronę
  Jest 810 produktów.
  Pokazuje 49 - 72 z 810 elementów

  Oryginalne testery perfum - to może być doskonała alternatywa i czysta oszczędność.
  Jeśli szukasz zapachu dla siebie, a nie na prezent warto wziąć pod uwagę tą kategorię.

  Tester jest to TEN SAM ORYGINALNY PRODUKT , który dostaniemy w ozdobnym opakowaniu, zafoliowany, dostępny na półce w perfumerii, tylko jako produkt reklamowy w celu zaniżenia, i tak już poniesionych kosztów, producenci pakują je w ekologiczne kartoniki(białe,szare, brązowe), często pozbawiają drogich w produkcji zdobionych korków - np testery Lacoste, ale dokładnie je oznaczają, że jest to TESTER ,- NOT FOR SALE - aby nie nikt nie kojarzył, np.marki Yves Saint Laurent, z mało atrakcyjnie wykonanym produktem. (każda marka do tego podchodzi indywidualnie np. testery YSL , które mieliśmy do tej pory za każdym razem były z oryginalnym korkiem).

  W niektórych perfumach kształt flakonu jest taki, że po wyjęciu z szarego kartonika, jest identyczny jak produkt zafoliowany - są to testery Paco Rabanne 1 Million czy Lady Million - bez żadnych elementów zastępczych , wygrawerowane na flakonie lub wydrukowane na naklejce słowo TESTER, to jedyna różnica.
  Zamiast kolorowych, wypukłych zdobnych czcionek na opakowaniu testera znajdziemy prostą czarną czcionkę, bezpośrednio na kartoniku lub naklejce oraz nr serii , który powinien zgadzać się z numerem serii na butelce.
  W celu ułatwienia wyboru, w naszej perfumerii internetowej, na karcie produktu, jeśli jest on testerem, umieszczamy dodatkową informację : tester z korkiem lub tester brak korka, w kartoniku lub też bez.
  Ważna informacja jest taka, że testery perfum nie utrzymują się krócej, nie są mocniejsze, ani też trwalsze - jest to pewien procent całej serii danego zapachu przeznaczony na rozreklamowanie produktów marki - na co dzień używamy ich w naszej perfumerii stacjonarnej, pokazując klientowi zapach, którego do tej pory np. nie miał na swojej skórze.
  Jakakolwiek różnica pomiędzy testerem a perfumami z zafoliowanego opakowania groziła by producentowi odpowiedzialnością karną, i była by wielką wpadką wizerunkową, na którą marki premium nie mogą sobie pozwolić.
  Oferowane w naszej perfumerii oryginalne testery są sprawdzone, nie były wcześniej użyte- są nowe, z pełną pojemnością i pochodzą tylko i wyłącznie z legalnego źródła.
  (/content/8-gwarancja)

  Podsumowując, testery perfum są tańsze, gdyż są mniej atrakcyjne wizualnie- jeśli nie jest to dla Ciebie przeszkodą, zaoszczędzisz sporo pieniędzy.
  Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, jak rozpoznać testery perfum, czy wybrać tester czy perfum pełnowartościowy - zapraszamy do kontaktu chętnie pomożemy.

  Perfumeria Top10, ul. Narodowych Sił Zbrojnych 15B, 15-690 Białystok, salvage cars woj. podlaskie, NIP: 9660428855
  tel: 575 854 454, e-mail: skleponline@perfumeriatop10.pl