Lista produktów producenta: Paco Rabanne

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 361 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 361 elementów

Paco Rabanne to marka załozona przez Francisco Rabaneda Cuervo (ur. 18 lutego 1934 r.) hiszpana, który, podczas hiszpańskiej wojny domowej stracił ojca i w 1939 ze swoją matką uciekł do Francji.Tworzy pod psedonimem Paco Rabanne. Karierę zaczął od tworzenia biżuterii dla Givenchy, Balenciagi oraz Diora. Dopiero w roku 1966 sam założył własny dom mody. Jest on znany z używania niekonwencjonalnych materiałów- papier, metal, plastik oraz ekstrawaganckich projektów. Już w roku 1968 rozpoczął swoją współpracę z firmą produkującą perfumy - Puig, i od tamtego czasu na rynku perfum pojawiło się wiele fantastycznych produktów , których flakony wyglądem i zawartością także nawiązują do ekstrawagancji założyciela. Przecież kto nie zna meskich 1 Milllion czy damskiej wody perfumowanej Lady Million- to fagowe produkty marki, które podbiły cały świat zarówno nutami zapachowymi jak i wyglądem - sztabki złota i diamnetu.

Znajdziecie je Państo w naszej perfumerii w różnych wersjach, limitowanych edycjach czy zestawach prezentowych.

Kolejne bardzo znane zapachy to damska Olympea o charakterystycznym słono-słodkim akcencie i Invictus, którego moc, trwałość, świeżość oraz nuta liścia laurowego, którym byli dekorowamni w dawnych czasach zwycięzcy olimpiad, bardzo chętnie noszony przez dzisejszych dynamicznych i pewnych siebie facetów.

Luksusowe perfumy Pacon Rabanne pomogą w uwodzeniu, podkręcą sekaspi oraz zapewnią sporą dawke pewności siebie, płynącej z poczucia komfortu i pachnącego luksusu jaki mamy na sobie.

Zapewniamy , że codziennie aktualizujmy nasza ofertę, pojawią się nowe produkty, pojemności , jesli nie znajdziesz tego, czego dokładnie szukasz zapraszamy do konatktu- zrealizujemy także indywidualne zamówienie prosto od dysytrybutora - zaoszczedziśz czas na szukanie.

Życzymy udanych pachnących zakupów.

Perfumeria Top10, ul. Narodowych Sił Zbrojnych 15B, 15-690 Białystok, salvage cars woj. podlaskie, NIP: 9660428855
tel: 575 854 454, e-mail: skleponline@perfumeriatop10.pl