Lista produktów producenta: Davidoff

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 92 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 92 elementówDavidooff -to marka produktów luksusowych. założona przez Zino Davidoff.a. Wszytsko zaczęło się od Ukriany(Kijów)wraz ze swoją rodziną wyemigrował Henry Davidoff(ojciec założyciela) . Obecnie Firma liczy ponad 50 luksusowych butików na całym świecie, zatrudnia ponad 2700 pracowników, a w ofercie znajdziemy takie dobra jak : wyroby tytoniowe- cygara, fajki, kawy, zegarki, pióra, czy koniaki - wszystko najwyższej klasy./

W 1984 do asortymentu marki weszły także perfumy. Wśród nich znalazły się najbardziej rozpoznawalne męskie perfumy na świecie - Davidoff Cool Water był to rok 1988, damska wersja pojawiła się w 1996 roku jako Davidoff Cool Water Woman i oczywiście okazała się mało mniej popularna i do dzisiaj dnia chętnie używana przez Panie kochające świeże damskie zapachy.

Od momentu ich wprowadzenia na rynek powstało ich wiele wersji, dlatego każda kobieta i każdy mężczyzna znajdzie w ofercie coś dla siebie.

Davidoff to także perfumowane żele pod prysznic, balsamy czy dezodoranty, czyli kosmetyki do pielęgnacji ciała ,które są do kupienia osobno jak i w zestawach prezentowych.

Znajdziecie Państwo u nas nowe produkty marki - woda perfumowana Cool Water Inttense , ale także starsze i popularne kompozycję. Jeśli którejś z nich nie ma ich obecnie na stronie - odezwij się do nas- pomożemy je zdobyć, realizujemy indywidualne zamówienia perfum od dystrybutora. Zapraszamy do kontaktu i zyczymy udanych zakupów w perfumerii.

Perfumeria Top10, ul. Narodowych Sił Zbrojnych 15B, 15-690 Białystok, salvage cars woj. podlaskie, NIP: 9660428855
tel: 575 854 454, e-mail: skleponline@perfumeriatop10.pl