Lista produktów producenta: Viktor & Rolf

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 37 elementów

Viktor & Rolf to holenderska marka założona w 1993 roku przez projektantów mody Victora Horsta i Rolf Snoerena. Marka ta jest znana z produkcji ekskluzywnych i oryginalnych perfum oraz wysokiej jakości odzieży, akcesoriów i biżuterii.

Historia marki Viktor & Rolf rozpoczęła się w latach 90-tych, kiedy to projektanci zdobyli popularność swoją pierwszą kolekcją haute couture, którą zaprezentowali w Paryżu. Ich projekty szybko zyskały uznanie w świecie mody, a w 2005 roku marka rozszerzyła swoją działalność o produkcję perfum.

Obecnie, marka Viktor & Rolf oferuje szeroki wybór luksusowych produktów, w tym popularne linie perfum takie jak Flowerbomb, Spicebomb, Bonbon, Magic i Dancing Roses, a także kolekcje odzieży i akcesoriów. Wszystkie produkty tej marki są niezwykle eleganckie, oryginalne i charakteryzują się wyjątkowym stylem, który łączy w sobie nowoczesność z klasyką.

Najpopularniejsze linie perfum Viktor & Rolf to Flowerbomb i Spicebomb, które charakteryzują się intensywnymi nutami zapachowymi i unikalnymi flakonami. Perfumy tej marki są często wybierane przez kobiety i mężczyzn, którzy cenią sobie ekskluzywne i wyrafinowane zapachy.

Perfumeria Top10, ul. Narodowych Sił Zbrojnych 15B, 15-690 Białystok, salvage cars woj. podlaskie, NIP: 9660428855
tel: 575 854 454, e-mail: skleponline@perfumeriatop10.pl