Lista produktów producenta: Lolita Lempicka

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Lolita Lempicka to francuska marka perfum i kosmetyków, założona w 1983 roku przez projektantkę mody o tym samym imieniu. Marka ta słynie z tworzenia zapachów, które łączą w sobie nuty orientalne, kwiatowe i drzewne, wzbogacone o unikalne składniki.

Najbardziej znanym i rozpoznawalnym zapachem Lolita Lempicka jest "Lolita Lempicka" - słodki, zmysłowy zapach, którego charakterystyczne elementy to nuty lukrecji, kwiatu irysa i wanilii. W ofercie marki znajdują się także inne zapachy, takie jak "Si Lolita", "Le Premier Parfum" czy "Sweet".

Lolita Lempicka to także kosmetyki do pielęgnacji ciała, takie jak balsamy, mleczka do ciała i olejki, które łączą w sobie wspaniały zapach z właściwościami pielęgnacyjnymi. Produkty te są wyjątkowo delikatne dla skóry, a ich zapach utrzymuje się na skórze przez wiele godzin.

Wszystkie produkty Lolita Lempicka są zaprojektowane w sposób bardzo estetyczny i elegancki, co sprawia, że ​​są idealnym wyborem dla osób, które poszukują luksusowych i wyjątkowych produktów do pielęgnacji ciała i zapachów.

Perfumeria Top10, ul. Narodowych Sił Zbrojnych 15B, 15-690 Białystok, salvage cars woj. podlaskie, NIP: 9660428855
tel: 575 854 454, e-mail: skleponline@perfumeriatop10.pl