Producenci

Lista produktów producenta: Armaf

armaf perfumy logo .PNG

Armaf to marka wywodząca się z Dubaju. Perfumy tej firmy produkowane są we Francji przez STERLING PARFUMS.


Swoje pierwsze perfumy stworzyła w 2015 roku, wcześniej marka zajmowała się produkcja luksusowych flakonów dla firm  branży perfumiarskiej na Bliskim Wschodzie.

Armaf stawia na wysoką jakość swoich produktów, zarówno na składniki jak i opakowania, co w dość szybkim czasie, gdyż nie z pełna dekada, pozwoliło zdobyć uznanie miłośników perfum na całym świecie. Zasłynęły one swoją projekcją jak i trwałością - a przecież to jest jedno z podstawowych kryteriów, które bierzemy pod uwagę zaraz po kuszącym zapachu.

Ta Niszowa Dubajska marka powiększa obecnie  swoje kolekcje perfum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn o blisko 3 nowe zapachy rocznie.

Dobre perfumy są w stanie wywołać u ludzi dobre wspomnienia i sprawić, że będą szczęśliwi, a Armaf dąży do osiągnięcia tego celu przy zachowaniu realistycznej ceny wszystkich swoich produktów.W naszej perfumerii internetowej znajdziesz najlepsze produkty marki Armaf- zarówno wody perfumowane jaki toaletowe , które regularnie poszerzamy o nowe propozycje rosnącej w siłę marki.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Perfumeria Top10, ul. Narodowych Sił Zbrojnych 15B, 15-690 Białystok, woj. podlaskie, NIP: 9660428855
tel: 575 854 454, e-mail: skleponline@perfumeriatop10.pl